NAKOTNE jerky and meat snack packs on a yellow table

THE JERKY

THE JERKYPREMIUM QUALITYHOT SMOKED MEAT SNACKS
Shop now
NAKOTNE BEEF JERKY ORIGINAL (8 x 35g)

NAKOTNE BEEF JERKY ORIGINAL (8 x 35g)

NAKOTNE BEEF JERKY ORIGINAL (8 x 35g)

84,00 PLN Unit price 300,00 PLN/kg
NAKOTNE BEEF STICKS ORIGINAL (8 x 35g)

NAKOTNE BEEF STICKS ORIGINAL (8 x 35g)

NAKOTNE BEEF STICKS ORIGINAL (8 x 35g)

68,00 PLN Unit price 242,86 PLN/kg
NAKOTNE PORK STICKS BACON (8 x 35g)

NAKOTNE PORK STICKS BACON (8 x 35g)

NAKOTNE PORK STICKS BACON (8 x 35g)

54,00 PLN Unit price 192,86 PLN/kg
THE JERKY

Introducing

New arrivals

ORDER NOW