NAKOTNE jerky and meat snack packs on a yellow table

THE JERKY

THE JERKYPREMIUM KOKYBĖKARŠTAI RŪKYTI MĖSOS UŽKANDŽIAI
Apsipirkti
NAKOTNE BEEF JERKY ORIGINAL (8 x 35g)

NAKOTNE BEEF JERKY ORIGINAL (8 x 35g)

NAKOTNE BEEF JERKY ORIGINAL (8 x 35g)

€18,74 EUR Vieneto kaina €66,93 EUR/kg
NAKOTNE BEEF STICKS ORIGINAL (8 x 35g)

NAKOTNE BEEF STICKS ORIGINAL (8 x 35g)

NAKOTNE BEEF STICKS ORIGINAL (8 x 35g)

€15,17 EUR Vieneto kaina €54,18 EUR/kg
NAKOTNE PORK STICKS BACON (8 x 35g)

NAKOTNE PORK STICKS BACON (8 x 35g)

NAKOTNE PORK STICKS BACON (8 x 35g)

€11,96 EUR Vieneto kaina €42,71 EUR/kg
THE JERKY

Pristatome

Naujienos

UŽSAKYTI DABAR